specjalistyczna pracownia

regeneracji, naprawy wtryskiwaczy i pomp common rail

Naprawa wtryskiwaczy - Regeneracja wtrysków - Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz

Województwo kujawsko-pomorskie znajduje się w północno-centralnej części Polski i jest jednym z 16 województw, powstałych w wyniku reformy administracyjnej w 1999 roku. Województwo to zamieszkiwane jest przez ponad 2 miliony ludzi. Siedziba wojewody znajduje się w Bydgoszczy, natomiast siedziba sejmiku wojewódzkiego w Toruniu. Mamy więc do czynienia z dwoma głównymi miastami tego regionu. Województwo kujawsko-pomorskie cechuje się urozmaiconym krajobrazem, co jest efektem zlodowacenia bałtyckiego. W regionie tym bardzo dobrze rozwinięty jest sektor rolnictwa, co jest na pewno zasługą bogatej w minerały ziemi. Uprawa zboża, buraków cukrowych, ziemniaków czy też trzody chlewnej, stanowi duży procent ogólnokrajowego rolnictwa. Ze względu na zróżnicowane ukształtowanie terenu, wiele osób decydując się na zakup samochodu osobowego, wybiera auto z silnikiem wysokoprężnym, który cechuje się wyższym momentem obrotowym względem silnika benzynowego. Samochód z silnikiem Diesla sprawuje się świetnie, zapewniając niskie zużycie paliwa a także komfortowe przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Większość mieszkańców tego regionu kupuje samochody używane, przez co nie do końca można zaufać sprzedawcy. Najczęściej nieuczciwi sprzedawcy kuszą niskim przebiegiem pojazdu, podczas gdy jego realna wartość jest znacznie wyższa. Przy znaczącym przebiegu, a także nie właściwiej eksploatacji pojazdu, dochodzi do zużywania się wielu podzespołów, w tym wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy lub turbosprężarki. Nasza firma Bosch Service Pawlik oferuje profesjonalną oraz rzetelną regenerację wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawę pompowtryskiwaczy samochodów osobowych/ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryski, jak i pompowtryski, są naprawiane według technologii producenta, a także przy zastosowaniu wyłącznie nowych, oryginalnych części. Sam proces regeneracji odbywa się na profesjonalnych urządzeniach, które gwarantują dokładność wykonanej naprawy. Czas regeneracji wtrysków trwa zazwyczaj od jednego do maksymalnie dwóch dni roboczych, co stanowi niepodważalną zaletę naszej pracowni. Nasza specjalistyczna pracownia znalazła uznanie już wśród wielu klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Polecamy się szczególnie dlatego, że oferujemy 12 – miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Takie zobowiązanie wymusza na nas prawidłowe oraz profesjonalne naprawianie wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy.

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy

Zapraszamy wszystkich Klientów z Bydgoszcz

woj. kujawsko-pomorskie do naprawy wtrysków, pompowtryskiwaczy i pomp w Stalowej Woli w której znajduje się nasza firma Bosch Service Pawlik

Telefon kontaktowy: 601-856-277

Miasta: Bydgoszcz, Chełmno, Ciechocinek, Grudziądz, Inowrocław, Nakło nad Notecią, Toruń, Włocławek, Koronowo, Brodnica, Solec Kujawski, Tuchola, Świecie, Lipno, Rypin, Wąbrzeźno, Żnin, Mogilno, Chełmża, Szubin, Golub Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski, Nowe, Pakość, Strzelno, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica.

regeneracja wtryskiwaczy wielkopolskie

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompy common rail

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów